Kontakt


Doradcy Serwisowi:

  • Paweł Mokiejewski
    tel.: 81 469-77-52
    e-mail: pmokiejewski@bury.pl
    tel. kom: 603-223-212
  • Paweł Kałużny
    tel.: 81 469-77-52
    e-mail: pkaluzny@bury.pl
    tel. kom: 695-170-152

Kierownik Serwisu:

  • Łukasz Żarnowski
    tel.: 81 469-77-52
    email: lzarnowski@bury.pl
    tel. kom.: 607-999-356

Dyrektor Zarządzający:

  • Marcin Daniluk
    tel.: 81 469-77-51
    e-mail: mdaniluk@bury.pl
    tel. kom.: 603-999-868

Przedstawiciel Handlowy VAN Lublin:

  • Andrzej Snopek
    tel.: 81 469-77-51
    e-mail: asnopek@bury.pl
    tel. kom.: 691-662-308

Przedstawiciel Handlowy VAN Radom:

  • Emil Mendrek
    tel.: 48 679 64 31
    e-mail: emendrek@bury.pl
    tel. kom.: 691-662-287
Kierownik Działu Części Zamiennych:

  • Miłosz Wojczuk
    tel.: 81 469-77-58
    e-mail: mwojczuk@bury.pl
    tel. kom: 607-999-174

Specjaliści ds. Części Zamiennych:

  • Mirosław Rudzki
    tel.: 81 469-77-58
    e-mail: mrudzki@bury.pl
    tel. kom: 603-661-553
  • Andrzej Wegiera
    tel.: 81 469-77-58
    e-mail: awegiera@bury.pl
    tel. kom: 605-999-082

Recepcja Serwisu:

  • Agnieszka Puchcińska
    tel.: 81 469-77-51
    e-mail: apuchcinska@bury.pl
  • Barbara Kasprzak
    tel.: 81 469-77-51
    e-mail: abkasprzak@bury.pl

Nasza lokalizacja: